project-platform.eu

Wacek 03.02.2021

Prezent dla przyjaciela

Często spotykamy się z niespodzianką nieznajomego. Paczka jest adresowana np. Od reżysera jakiegoś filmu i jest to nasz przyjaciel z pewnego sportu. Cieszymy się z uwagi, ale jest jeszcze jedno pytanie. Skąd nieznajomy uzyskał informacje o nas?

Zwykle okazuje się, że prezent został wysłany przez przypadkową osobę, która dobrze znała odbiorcę, z ulicy, na przykład z połączenia komunikacji miejskiej. Warto dodać, że to właśnie oni byli adresatami naszego zaskoczenia. Musimy uważać na informacje przesyłane przez paczkę. Możemy również poprosić osobę, do której chcielibyśmy otrzymać prezent, w bezpośrednim kontakcie np. Telefonicznym, mailowym, ale to rzadkość.

Taką paczkę wysyłam od kilku tygodni, a osoba, do której ją wysłałem, nie prosiła o bon upominkowy od producenta danego filmu. Dopiero po tym, jak udało mi się dotrzeć do tej osoby, pojawiły się informacje o odbiorcy. Osoba, o której mowa, ma kłopoty, ponieważ trudno jej mówić o szczegółach prezentu.

Taka sytuacja może się zdarzyć, jeśli kręcimy film, paczkę wysyłamy pocztą. Nadawca zdaje sobie sprawę z uczuć odbiorcy, ale też stara się zrobić dla niego coś wyjątkowego. Jednak nie dotyczy to odbiorcy paczki. Odbiorca po prostu otrzymał od nadawcy informację o odbiorcy. Osoba ta oczekuje dodatkowej paczki i można też powiedzieć, że nadawca dzwoni osobiście lub e-mailem. Jest to normalne i zdarza się również w przypadku osobistych wiadomości wysyłanych pocztą.

Istnieje ogromna ilość informacji na temat tego, jak zachować się po wysłaniu prezentu i na co należy zwrócić uwagę przy wysyłaniu prezentu. To poważna decyzja, która ma ogromny wpływ nie tylko na finalny produkt, ale także na relacje między nadawcą a odbiorcą. Z kolei to odbiorca wie najwięcej o tym, co zostało wysłane i ma największy wpływ na efekt końcowy. To bardzo źle, ponieważ odbiorca nie ma wpływu na to, co jest do niego wysyłane.

Tagi: informacje, paczkę, której, osoba, prezentacje google, prezenty dla mężczyzn, prezent dla mamy, prezent marzeń, prezent na dzień babci i dziadka, prezent dla mężczyzny, prezent dla chlopaka,