project-platform.eu

Wacek 14.12.2020

Kto sprawdza, kto ma portfel?

Polecane: narine gdzie kupić

Biblia jasno pokazuje, że każdy ma równy głos w kwestii tego, kim jesteśmy i co robimy z naszymi pieniędzmi. Ogólnie rzecz biorąc, ludność narodu jest równo podzielona między tych, którzy nie mają żadnych przekonań religijnych, a tych, którzy je wyznają.

Jak możemy być tego tacy pewni?

Każda transakcja w systemie bankowym jest rejestrowana w księdze zwanej "Kontem". Banki na bieżąco informują opinię publiczną o rozwoju sytuacji w tej dziedzinie. Na rozwój ten miał wpływ kryzys finansowy z 2008 roku. Cały system bankowy uległ załamaniu. Cały system został zastąpiony jednym systemem zarządzanym przez banki, które przestrzegają surowych regulacji prawnych.

Rozwój wirtualnych walut, takich jak Bitcoin i inne wirtualne pieniądze, zmienia grę. Po pierwsze, wszyscy są teraz świadomi, że jego pieniądze są zarządzane i kontrolowane przez bank. Nie ufamy już bankowi, że chroni nasze pieniądze. W rzeczywistości bank może być twoim przeciwnikiem w sprawie sądowej.

Czy pieniądze Bitcoin są bezpieczne?

Bitcoin to waluta cyfrowa. Nie można podrobić ani zmodyfikować Bitcoina. Wszystkie transakcje pomiędzy użytkownikami systemu są rejestrowane w publicznej księdze zwanej "Blockchain".

Każdy może teraz dodawać, zmieniać lub usuwać rekordy w systemie. W przypadku znalezienia nowego adresu konieczne jest utworzenie nowego bloku ze znalezionym na nim kluczem prywatnym. Blok jest następnie podpisywany kluczem prywatnym. Nie ma więc możliwości, aby ktoś usunął blok bez naszego klucza.

Czy możemy wymienić Bitcoiny na inne waluty?

Widzieliśmy już negatywne aspekty korzystania z wirtualnych walut. Teraz pojawia się okazja, aby stać się mniej zależnym od nich.

Załóżmy, że wirtualna waluta jest akceptowana przez miliardy ludzi na całym świecie. Teraz wyobraź sobie, że ta sama waluta jest również akceptowana przez rząd Stanów Zjednoczonych. Jak bezpieczne jest przesyłanie Bitcoinów do Stanów Zjednoczonych?

Przede wszystkim Bitcoin jest przechowywany w publicznym rejestrze zwanym "Blockchain". Każdy może edytować ten rekord w dowolnym momencie. Każdy może przeprowadzić audyt całego systemu. Wszelkie zmiany wprowadzone w łańcuchu bloków muszą być zgodne z istniejącym protokołem Bitcoin. Jeśli w łańcuchu bloków zostanie znaleziony nowy adres, konieczne jest utworzenie nowego bloku z innym kluczem prywatnym

Polecane: kominki do kadzidełek

Polecane: idź tutaj

Tagi: nowe waluty,