project-platform.eu

Wacek 05.02.2021

Jak sprawdzić hamowanie i zatrzymywanie samochodów?

Kiedy samochód zaczyna zwalniać, kierowcy często przełączają się na sterowanie ręczne, aby wyczuć prędkość i określić prędkość pojazdu. Ale możliwości hamowania i zatrzymywania pojazdów są nadal w rękach komputera. Droga hamowania jest regulowana przez wskaźnik prędkości LED podświetlony jedną diodą LED. Miga w odpowiednim miejscu, w którym pojazd zwalnia. Światło stop może również oświetlać obszar za pomocą diody LED. Dioda LED wskazuje, że pojazd porusza się wolniej niż ograniczenie prędkości wskazywane przez wskaźnik prędkości pojazdu. Światło stopu pojazdu może również wskazywać czerwone lub żółte światło. Jeśli kontrolka jest zielona, ​​kierowca wcisnął pedał hamulca.

Światła hamowania i zatrzymywania pojazdu wskazują również, że kierowca nacisnął hamulec i odpowiednio zainicjował hamowanie i zatrzymywanie pojazdu.

Warto pamiętać, że hamowanie i zatrzymywanie samochodów samo w sobie nie jest skomplikowanym procesem. Zajmuje to tylko kilka sekund. Kierowca pojazdu z hamulcem używa hamulca, aby znacznie zwolnić. Korzystając z tej metody, warto też podjąć odpowiednie procedury w odpowiednim czasie i miejscu - liczy się samochód, dlatego warto chwilę poczekać na sygnał.

Tagi: wskaźnikprędkości, hamowanie, pojazd, hamulca, światło, zatrzymywanie pod wiaduktem, zatrzymywanie wody w organizmie przyczyny, zatrzymanie moczu, zatrzymywanie się i postój, zatrzymywanie wody w organizmie objawy, zatrzymywanie wody w organizmie badania,